https://pgen.pl/assets/cache/66875cca47c205a299bf0e2634698cda_750_319_optim.jpg
Weź udział w V edycji PGE Narodowy Cup!

Występ na największym stadionie w Polsce i sportowa rywalizacja na murawie przygotowanej specjalnie dla Biało-Czerwonych to marzenie każdego miłośnika futbolu. Dzięki V edycji PGE Narodowy Cup, czyli elitarnych rozgrywek dla firm i instytucji, jego spełnienie stanie się możliwe już 8 września. Nie zwlekaj – zbierz zespół i już dzisiaj zapisz się do udziału w tym prestiżowym turnieju.

7 września dziesiątki tysięcy kibiców będą wspierać reprezentację Polski, która w meczu eliminacyjnym do Euro 2024 zmierzy się z Wyspami Owczymi. Dzień później, na tej samej murawie, zostaną rozegrane elitarne rozgrywki PGE Narodowy CUP, w których naprzeciwko siebie staną drużyny złożone z przedstawicieli firm i instytucji.

Do dyspozycji zawodników biorących udział w V edycji PGE Narodowy CUP zostanie oddana nie tylko murawa, ale strefa zawodnicza i szatnie, w których do meczów przygotowywały się największe futbolu jak Robert Lewandowski, Wojciech Szczęsny czy Cristiano Ronaldo. Sportową rywalizację na murawie uświetnić może zaś doping współpracowników i bliskich, dla których przygotowane zostaną miejsca w sektorze VIP.

W IV odsłonie PGE Narodowy Cup złoty puchar wywalczył zespół Kotelnicy Białczańskiej, powtarzając tym samym swój sukces z roku 2019. Dołącz do V edycji PGE Narodowy Cup już dziś i przeżyj niesamowite emocje w Domu Reprezentacji Polski w piłce nożnej.

Udział w turnieje PGE Narodowy Cup pozwala nie tylko na sportową rywalizację, ale jest idealnym polem do nawiązania nowych, cennych kontaktów biznesowych.

Jesteś zainteresowany? Dokonaj rezerwacji pisząc na adres sprzedaz@2012plus.pl lub zadzwoń: +48 22 295 95 55.
Zobacz film z IV edycji PGE Narodowy Cup:


Link skrócony: pgenarodowy.pl/10523-bf2ae