https://pgen.pl/assets/cache/1fd5aa8aa9cf2072c1e9a3e2b24049e9_750_319_optim.jpg
Trwają zapisy do IV edycji PGE Narodowy Cup!

24 września na PGE Narodowym odbędzie się już IV edycja PGE Narodowy Cup – elitarnych rozgrywek dla firm i instytucji. Zgłoś swoją drużynę już teraz i zagraj na murawie największego stadionu w Polsce. Zostały ostatnie wolne miejsca!

Drużyny, które zgłoszą się do turnieju zmierzą się na PGE Narodowym na murawie przygotowanej dla reprezentacji Polski. 22 września Biało-Czerwoni zagrają na arenie z Holandią w ramach rozgrywek Ligi Narodów.

Uczestnicy PGE Narodowy Cup będą mogli poczuć się jak prawdziwe gwiazdy sportu. Do Waszej dyspozycji udostępnione bowiem zostaną także szatnie, w których przebierają się najbardziej znane sportowe osobistości. Mowa chociażby o Robercie Lewandowskim, Arkadiuszu Miliku czy Wojciechu Szczęsnym.

Udział w turnieju oprócz sportowej rywalizacji to także znakomita okazja na nawiązanie nowych, biznesowych kontaktów. PGE Narodowy Cup to rozgrywki, które organizowane są na arenie już po raz czwarty. W ostatniej edycji pierwsze miejsce zajęła drużyna Vematu, która w finale pokonało zespół Banku Pekao.

Jesteś zainteresowany udziałem w PGE Narodowy Cup? Skontaktuj się z nami, pisząc na adres: sprzedaz@2012plus.pl lub zadzwoń: +48 22 295 95 55.

PGE Narodowy Cup
  

Link skrócony: pgenarodowy.pl/10523-43a00