Aktualności

Zobacz relację wideo z II edycji PGE Narodowy Cup

14 października gościliśmy już drugą edycję turnieju PGE Narodowy Cup. Na boisku nie brakowało sportowych emocji, a na trybunach zebrała się liczna widownia. Pierwsze miejsce w turnieju zdobył zespół Kotelnicy Białczańskiej, który w finale pokonał Vivus.pl 3:0.

Znamy zwycięzców II edycji PGE Narodowy Cup

Osiem drużyn rywalizowało o miano najlepszej w drugiej edycji turnieju PGE Narodowy CUP. Pierwsze miejsce ostatecznie zajął zespół Ośrodka Narciarskiego Kotelnica Białczańska.

PGE Narodowy Cup. Zagraj na największym stadionie w Polsce!

Już 14 października startuje druga edycja turnieju PGE Narodowy Cup. Zapisz swoją drużynę już dziś i zagraj na arenie największego stadionu w Polsce.

Nie zwlekaj! Wystartowały zapisy do II edycji turnieju PGE Narodowy CUP

Każdy miłośnik piłki nożnej pragnie, by choć przez chwilę poczuć się jak zawodowy piłkarz i rozegrać mecz na profesjonalnej murawie. PGE Narodowy umożliwia spełnienie tego marzenia - wszystko za sprawą PGE Narodowy CUP!

Zgłoś swoją drużynę do II edycji turnieju PGE Narodowy CUP!

PGE Narodowy CUP to elitarny turniej dla firm i instytucji,  do którego zapraszamy osiem zespołów. Drużyny zmierzą się ze sobą na płycie PGE Narodowego na czterech boiskach z naturalną trawą, na której 2 dni wcześniej Reprezentacja Polski rozegra mecz z Macedonią. Unikalna formuła wydarzenia pozwala nie tylko spełnić sportowe marzenia, ale również nawiązać nowe kontakty biznesowe. Turniej odbędzie się 14 października 2019 roku w godzinach 18:00-22:00.